+386 40 236 941
info@crntrn.com

ZAKLJUČEK BMX ALPE ADRIA TER UNIOR DH POKALA

Kolesarski Klub Ajdovščina

Minuli vikend so se odvijale dirke Unior downhill cup-a ter BMX Alpe Adria pokala.

V nedeljo se je na mariborskem Pohorju končal Unior downhill pokal.
Tam so bili prisotni tudi naši tekmovalci, na čelu z odlično Moniko Hrastnik, ki je ponovno z zmago potrdila naslov skupne pokalne prvakinje.

V članski moški kategoriji je Miran Vauh končal na 5. mestu, v pokalni razvrstitvi pa je pristal na drugem mestu. Tilen Leban je dosegel 25. čas, Jure Štrancar 34. čas. Žal pa se je Luka Berginc poškodoval ter tako izpustil finalno vožnjo.

Istočasno se je v Baierdorfu, v Avstriji odvijala finalna dirka BMX Alpe Adria pokala. Tudi tam je Črn Trn segal po najvišjih mestih. Na sobotni dirki so naši fantje dosegli tole: Nik Prek je bil v kategoriji U9 na 1. mestu, Tim Rovtar je bil v kategoriji U13 tudi na 1. mestu, Beno Batič je v isti kategoriji kot Tim, zasedel 13. mesto, Nejc Batič pa je med amaterji zasedel 3. mesto.

V nedeljo je bil Nik Prek drugi, Tim Rovtar tretji, Beno Bati četrti in Nejc Batič tretji.